Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Трамваї та тролейбуси у Харкові змінюють маршрут

На Мироносицькій ремонтують трамвайну колію.

У місті ремонтують трамвайну колію та обрізають дерева.

У вівторок 19 березня із 9:30 до 15:30 у Харкові заборонили проїзд трамваїв узвозом Клочківським, проспектом Незалежності, вулицями Трінклера, Миколи Хвильового, Мироносицькою та майданом Іподрому. Трамваї не курсуватимуть ділянкою до п'ятниці 22 березня. Ділянку перекрили через ремонт трамвайної колії по вулиці Мироносицькій. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент будівництва та шляхового господарства.

На цей період трамваї №12 змінили маршрут і ходять так:

  • розворотне коло "Південний вокзал" — вулиця Євгена Котляра — вулиця Велика Панасівська — провулок Лосівський — провулок Пискунівський — проїзд Рогатинський — вулиця Клочківська — розворотне коло "Вулиця Новгородська".

Окрім цього, сьогодні, 19 березня, заборонений рух тролейбусів бульваром Богдана Хмельницького — від проспекту Героїв Харкова до проспекту Олександрівського. Тролейбуси не ходять тут із 9:30 до 14:30. На ділянці проводять санітарну обрізку дерев.

У цей час тролейбуси №25 не ходять, тролейбуси №7 змінили рух і курсують наступним чином:

  • розворотне коло "Вулиця 12 Квітня" — вулиця 12 Квітня — проспект Олександрівський — вулиця Садовопаркова — вулиця Харківських Дивізій — проспект Героїв Харкова — станція метро "Армійська" — проспект Героїв Харкова — розворотне коло "Вулиця 12 Квітня".

Як писав KHARKIV Today, Харків купить довгі електробуси в кредит. Харківська міська рада "позичить" у Європейського інвестиційного банку 15 мільйонів євро на "зелені" буси.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.