Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Товмасян сам просив виключити його зі "Слуги Народу"

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Голову Харківської облради Артура Товмасяна підозрюють в отриманні хабара.

Голова Харківської облради буде доводити свою непричетність в отриманні хабара у суді.

4 серпня детективи Національного антикорупційного бюро України вручили голові Харківської облради Артуру Товмасяну підозру в отриманні більш ніж мільйона хабара за те, щоб керівник одного з обласних комунальних підприємств залишився на посаді.

Свою непричетність Артур Товмасян буде доводити в установленому законодавством порядку. Про це голова Харківської облради повідомив у своєму Facebook.

"Наявність підозри не свідчить про наявність доведеної провини. Розуміючи, що цей процес може затягнутися, я написав заяву про тимчасовий вихід з обласної фракції "Слуга Народу", — написав Артур Товмасян.

Документ: Facebook / Артур Товмасян
Документ: Facebook / Артур Товмасян

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для голови Харківської облради проситимуть чотири мільйони гривень застави

Нагадаємо, члени обласної фракції "Слуги Народу" одноголосно виключили підозрюваного в отриманні хабара Артура Товмасяна з фракції.

Раніше у тій самій справі вручили підозри заступнику голови Харківської облради і його спільникові — адвокату. Заступнику голови Харківської облради обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 20 вересня з правом внесення застави. 28 липня він вийшов зі слідчого ізолятора під заставу у розмірі 4,7 мільйона гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.