Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тікаючи із Харківщини, росіяни залишили 1000 комплектів форми для поліцаїв

Фото: Нацполіція
Зовсім нову зимову форму знайшли у Купʼянську.

У Куп'янську загарбники повністю знищили поліцейський автопарк. 

Щоденні "прильоти" з боку Росії, зруйновані будинки, відсутність світла, води, газу, транспортного сполучення — у таких умовах після російських "визволителів" сьогодні живуть мешканці Купʼянська. Поліція заступила на службу одразу після звільнення міста від окупантів. Про це повідомили у відділі комунікації головного управління Нацполіції Харківської області.  

Начальника Куп’янського районного відділу поліції Кирила Щербинського призначили на посаду на початку березня. Згадує, що було дуже боляче сприймати окупацію району, але жодного дня не сумнівався в тому, що це тимчасово, і Куп’янщина обов’язково буде звільнена від росіян.

Фото: Нацполіція
Фото: Нацполіція

Кирило Щербинський показав, що з райвідділом зробили окупанти: розбиті вікна, вигорілі приміщення, брудні, вщент засмічені кабінети, повністю знищений поліцейський автопарк.

"Вони, мабуть, вірили, що залишаться тут назавжди. Ось російська зимова форма, зовсім нова, тут десь тисяча комплектів — бігли так від нашої армії, що покидали все", — розповів начальник райвідділу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автобуси депутата райради возили мешканців окупованої Харківщини в Росію

"Куп’янська поліція одразу після деокупації приступила до виконання своїх обов’язків. У першу чергу нам потрібно було налагодити прийом заяв і повідомлень від громадян. Це дуже важливо. Ми розуміли, що люди повинні відчути, що повернулася законна влада, яка реагує на проблеми і готова допомогти", — пояснив Кирило Щербинський.

Фото: Нацполіція
Фото: Нацполіція

За словами начальника Куп’янського райвідділу, сьогодні в районі ще дуже небезпечно. Продовжуються обстріли з боку Росії, гинуть люди. На території триває "зачистка", адже "визволителі" поспіхом покидали Куп’янщину. Залишили після себе купу тіл російських військових майже у всіх населених пунктах. В лісах переховуються ті, кого "свои не бросают".

Поліцейські разом з колегами-правоохоронцями збирають тіла загарбників, допомагають розчищати дороги від розбитої російської техніки, гарантують безпеку під час розмінування території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ звільнили ще одне село в Харківській області

Найважливіші завдання, які сьогодні виконує куп’янська поліція — допомога волонтерам, місцевій владі в забезпеченні людей гуманітарною допомогою, допомога з евакуацією, охорона порядку.

"Головне, що наш район звільнили від окупантів і Росія сюди вже ніколи не повернеться. А з усіма іншими проблемами ми обов’язково впораємося, адже ми на своїй землі, ми разом. Ми з Україною!", — повідомив Кирило Щербинський.

Про будь-які злочини або події на звільнених територіях можно цілодобово повідомляти на гарячу лінію 102 або до Куп’янського районного відділу поліції:

  • електронна пошта для звернень: kh_ro85@police.gov.ua;
  • телефон чергової частини: (099) 022-88-31;
  • телефон поліції превенції: (067) 574-38-53;
  • телефон кримінальної поліції: (050) 401-37-77;
  • телефон слідчого підрозділу: (067) 571-29-29;
  • телефон ювенальної превенції: (067) 574-38-53;
  • телефон поліції контролю за обігом зброї: (067) 574-38-53. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.