Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 червня, 2021 - 14:47

Терехов вимагає перевірити всі ресторани і кафе Харкова

Рестораны закрыты на проверку. Фото: KHARKIV Today.
Зараз це повноваження Держспоживслужби в Харківській області.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов вимагає почати перевірку всіх підприємств громадського харчування.

Після отруєння в харківських ресторанах японської кухні міська влада підключилася до перевірки всіх підприємств громадського харчування.

"У нас немає повноважень впливати на Держспоживслужбу, але я вже дав завдання провести тотальні перевірки всього інституту громадського харчування в Харкові, — сказав Ігор Терехов. — Зараз літо, спека. Особлива увага має бути прикута до продуктів, що швидко псуються. Це суші, вироби з кремом. Є ціла лінійка вимог, які завжди з року в рік виконувалися. Тому Держспоживслужба не повинна ухилятися від роботи".

Нагадаємо, після відвідин двох ресторанів японської кухні в лікарні Харкова і області з отруєнням потрапило 55 осіб, ще двоє знаходяться на амбулаторному лікуванні. Фахівці поки не дали остаточної відповіді щодо причин отруєння. Головний санітарний лікар Харкова Любов Махота каже, що отруєння має бактеріальну природу — це або неякісні продукти харчування, або хтось із працівників став носієм інфекційного захворювання.

За останніми даними, отруїлися жителі Харкова, Богодухівського і Харківського районів. 17 червня стало відомо про 19 дорослих і шістьох дітей, госпіталізованих після відвідування ресторанів. Пізніше в Харківській міськраді заявили про 34 отруєних (22 дорослих і 12 дітей), 25 з них лікувалися в лікарні. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь) Кримінального кодексу України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.