Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 травня, 2021 - 09:06

Терехов розповів, що буде із тарифами на комуналку і вартістю проїзду в Харкові

Жителям міста не збираються підвищувати комунальні послуги.

Вплинути на ціну газу міська влада не може.

Тарифи на комунальні послуги в Харкові — холодне водопостачання, водовідведення, теплопостачання та проїзд у пасажирському транспорті не підвищуватимуть. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на секретаря міськради Ігоря Терехова.

"Не дивлячись на складну економічну ситуацію, ніякого підвищення тарифів однозначно не буде. Це те, що стосується тарифів, які встановлює міська влада. Наприклад, це холодна вода, водовідведення, теплопостачання або проїзд у пасажирському транспорті. Тарифи на газ — це вже інше питання, ми на них не впливаємо", — пояснив Терехов.

У міськраді нагадали, що під час минулого опалювального сезону в Харкові заморозили тарифи на теплопостачання. Уряд підписав з місцевими радами меморандум про не підвищення тарифів на опалення і гарячу воду під час опалювального сезону 2020-2021.

Як писав KHARKIV Today, 13 січня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов заявив про те, що в Харкові не піднімуть тарифи на опалення і гарячу воду. Випередив Терехова з такою обіцянкою мер Києва Віталій Кличко, там тарифи залишили на рівні 2019 року. 9 лютого Кабінет міністрів України підписав з місцевою владою меморандум про непідвищення тарифів на тепло і гарячу воду в опалювальному сезоні 2020-2021.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.