Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов просить харківʼян заощаджувати електроенергію, щоб не було віялових відключень

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Мер Харкова закликає вимикати всі домашні електроприлади вранці та ввечері.

Максимально скоротити споживання світла очільник міста пропонує і бізнесу.

Останніми тижнями ворог зосередився на знищенні критично важливої ​​інфраструктури. Противник намагається позбавити українців тепла, світла та води. У зв’язку з цим президент Володимир Зеленський закликав економити електрику. Зараз це життєво необхідний захід, який дозволить утримати енергосистему країни у робочому стані. Низка вимушених обмежувальних заходів діє у Харкові. Про це 20 жовтня повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

"У метрополітені відключено усі ескалатори. Тільки на двох найглибших станціях — "Площа Конституції" та "Пушкінська" — ескалатори працюють на підйом. Освітлення станцій зменшено вдвічі, а інтервал руху поїздів збільшено з 10 до 11 хвилин на Холодногірсько-Заводській лінії, і до 13 на двох інших. Рідше ходять трамваї та тролейбуси. Водопостачання працює у повному обсязі, крім районів, де відбуваються регламентні роботи. Є обмеження щодо подачі гарячої води — цей захід дозволив значно скоротити електроспоживання тепломережами", — розповів мер Харкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області на дві години ввели обмеження споживання електроенергії

За словами Терехова, 20 та 21 жовтня у Харкові не плануються віялові відключення, як в області.

"Проте я закликаю вас максимально вимикати всі домашні електроприлади вранці та ввечері. Я також звертаюся до всіх власників підприємств, сфери послуг, ринків, автозаправних станцій, магазинів та торгових мереж, кафе та ресторанів — прошу вас максимально скоротити споживання електроенергії. Самообмеження електроспоживання — це те, що дозволить усім нам зберегти енергосистему країни", — пояснив Харківський міський голова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.