Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області на дві години ввели обмеження споживання електроенергії

Світло вимкнули частково у Харківській, Сумській та Полтавській областях.

Відключення світла вводять через різке збільшення рівня споживання електроенергії.

Диспетчерський центр національної енергетичної компанії "Укренерго" ввів тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в Харківській, Сумській та Полтавській областях. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі компанії "Укренерго".

"Нагадуємо, коли відключать саме вашу вулицю – визначає  ваш оператор розподільчих мереж (обленерго)", — пояснили в "Укренерго".

Як повідомили в компанії "Харківобленерго", команда про аварійне відключення надійшла близько 16:00. Були введені графіки аварійного відключення абонентів у трьох районах області.

"Це Мереф'янський, Люботинський, Зміївський района. У цих районах споживачі на дві години частково знеструмлені", пояснив KHARKIV Today начальник управління інформаційної політики та роботи зі споживачами компанії "Харківобленерго" Володимир Скічко. 

Не всі споживіачі у цих районах залишилися без електроенергії. Відключення можуть тривати менше, ніж дві години: якщо напруга в загальноукраїнській мережі вирівняється, їх підключать.

Зазначимо, близько 14:00 компанія "Укренерго" ввела тимчасове обмеження у споживанні електроенергії в центральних областях України, оскільки там збільшився рівень споживання електроенергії.

Жителів Києва, Київської, Чернігівської, Черкаської та Житомирської областей просили терміново зменшити споживання електроенергії.

"Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть енергетикам час для ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання", — зазначили в "Укренерго".

Нагадаємо, протягом 19 жовтня окупанти завдали ще кілька ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури по всій Україні, тому українців закликали заощаджувати електрику. Можливі відключення на кілька годин протягом 20 жовтня до 23:00. 

Як писав KHARKIV Today, станом на ранок було ухвалено рішення про введення графіків обмеження споживання електрики лише для юридичних осіб, для фізичних осіб вводити їх не планували. Графіки розробили на 20 та 21 жовтня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.