Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов просить харків'ян забути про феєрверки та петарди

Фото: УП
Мешканців Харкова закликають подумати про інших.

Мер Харкова Ігор Терехов звернувся до мешканців міста із закликом не використовувати під час зимових свят піротехніку.

Звуки від феєрверків та петард можна сплутати зі звуками вибухів снарядів, які лунають на Харківщині останні 10 місяців. Піротехніку не слід застосовувати в новорічні та різдвяні свята, аби не налякати мешканців.

"Я знаю, що ми звикли відзначати це свято як великими компаніями, так і у родинному колі, весело та яскраво. Багато хто, попри заборону, котра діє з 2014 року, робив це з феєрверками. Звертаюся до вас, дорогі харків'яни — цьогоріч обмежте себе у цій розвазі. На дворі війна, звуків вибухів нам і без феєрверків вистачає. Не слід лякати своїх сусідів розривами петард чи іншої піротехніки. Наш ворог і без того робить багато чого, аби зіпсувати нам новорічні та різдвяні свята", — звернувся Харківський міський голова Ігор Терехов.

Як писав KHARKIV Today, на всій території Харківської області діятиме заборона використання піротехнічних засобів у новорічні свята.

Нагадаємо, комендантська година у Харкові у новорічну ніч залишиться без змін. Вона розпочнеться 31 грудня о 23:00 і закінчиться 1 січня 2023 року о 5:00.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.