Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов пояснив, що заважає витримувати графіки відключень світла у Харкові

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Харків потребує обладнання, яке не виробляють в Україні.

У Харкові не витримуються розроблені обленерго та "Укренерго" графіки відключення світла.

Це сталося через перевантаження енергетичної системи та дефіцит електроенергії.

Про це під час брифінгу після зустрічі з іноземною делегацією сказав міський голова Ігор Терехов.

"Сьогодні дуже серйозна ситуація, яка склалася по місту в енергетичній галузі. Є великий дефіцит енергетики. Ми всі відчуваємо це. На жаль, ті графіки, які складені обленерго спільно з "Укренерго", не витримуються. Ми розуміємо, що це об'єктивно, бо є перевантаження енергетичної системи. Є дефіцит", — сказав міський голова.

За його словами, для підготовки до нового опалювального сезону та стабілізації ситуації з електропостачанням Харків потребує обладнання, яке не виробляють в Україні.

"Йде війна, легко нам не буде, але ми зробимо все можливе, щоб підготувати Харків до опалювального сезону. Зробити так, щоб у Харкова постійно була електроенергія. Ми розробили серйозний план дій. Ми його не можемо висвітлювати з міркувань безпеки. Ми розраховуэмо на мыжнародних партнерыв, маємо надію, що нас будуть підтримувати, бо нам потрібне те обладнання, яке не випускається в Україні. Ми розуміємо, як та що робити, щоб забезпечити Харків електропостачанням за наявності цього обладнання, як зробити так, щоб у нас була власна система теплопостачання, щоб ми пройшли опалювальний сезон", — сказав Ігор Терехов.

Як повідомив міський голова, Харків відвідала потужна міжнародна делегація послів Данії та Естонії, заступників дипломатичних місій Франції, Швеції та високопосадовців ООН.

11
1
Візит міжнародної делегації до Харкова. Фото: Харківська міська рада

"Ми презентували делегатам конкретний план відновлення нашої теплової інфраструктури. Адже знаємо напевно, яке устаткування необхідне для того, щоб більш-менш стало пройти наступний опалювальний сезон і хто вже зараз може його нам поставити", — написав Терехов.

Очільник міста заявив про повне взаєморозуміння з партнерами щодо потреб.

"Дуже розраховуємо на дієву та своєчасну підтримку", — підсумував мер.

Як писав KHARKIV Today, світла немає по 8-9 годин: у Харкові та області вводять нові обмеження.  Вони поширюються і на місто, і на область.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.