Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов обіцяє велодоріжку в центрі Харкова

Фото: пресс-служба горсовета
Фото: пресс-служба горсовета
У Харкові є велодоріжки вздовж Білгородського шосе, в Саржиному яру і Лісопарку.

Ще одна велодоріжка може з'явитися на проспекті Науки.

Міська влада має намір розширювати велосипедну інфраструктуру в Харкові. Про це 14 квітня після зустрічі з велоактивістами повідомив секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

"Прихильників велосипедного руху в місті стає все більше. У деяких школах працюють велосипедні секції, серед випускників яких багато переможців як всеукраїнських, так і міжнародних змагань. Великою популярністю серед велосипедистів користується велодоріжка в Лісопарку. Однак велосипедну інфраструктуру варто розвивати", — вважають велоактивісти.

Зокрема, вони запропонували зробити велосипедну доріжку на проспекті Науки, адже магістраль — одна з найбільш затребуваних. Так, в години пік нею користуються більше 700 велосипедистів.

За словами Ігоря Терехова, запропонований велоактивістами варіант цікавий для міста. Профільні департаменти розглянуть його і розроблять відповідний проєкт.

"Звичайно, в місті Харкові велоспорт буде розвиватися. Буде проведено Велодень. Нам дуже важливо, щоб створювалися нові велодоріжки, щоб люди почувалися комфортно, їздили на велосипедах, відпочивали і навіть добиралися на роботу", — пояснив секретар Харківської міськради.

Нагадаємо, в Харкові є велодоріжки вздовж Білгородського шосе, в Саржиному яру і Лісопарку.

Як писав KHARKIV Today, в 2019 році Геннадій Кернес говорив, що велодоріжку побудують поруч з новою дорогою через "Барабашово". У 2011 році в мерії обіцяли зробити велодоріжку на проспекті Гагаріна. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.