Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тепловики хочуть залучити інвестиції, щоб не перетоплювати квартири харків'ян

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Для цього потрібні інвестиції.

У старій системі опалення не передбачено плавне регулювання тепла. Тому в деяких квартирах на початку та наприкінці опалювального сезону відбувається "перетоплення".

Щоб змінити це, потрібні інвестиції. Про це повідомив генеральний директор комунального підприємства "Харківські тепломережі" Василь Скопенко.

"Харківські теплові мережі" знаходяться не у найкращому стані. Так, ми цього року провели величезну роботу, зробили великий обсяг. Але нам необхідно з таким обсягом ремонтів ще три-чотири роки для того, щоб ми увійшли до нормального технологічного пункту. Система опалення зроблена за радянських часів і, зрозуміло, що є питання. Наразі вже пішли дзвінки, що у квартирах велика температура, жарко вже стає. З одного боку, це добре, з іншого боку — ми маємо забезпечити комфортне перебування людини у своєму житлі. Тому ми цими питаннями зайнялися. Локально десь зараз ми можемо це зробити", — розповів гендиректор КП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові залишили старий тариф на тепло та воду: розпорядження

За словами Скопенка, глобально впоратися із проблемою можна, для цього потрібні гроші.

"Загалом, ми вже пропрацювали варіанти, як це зробити, Ігорю Терехову ми доповіли ситуацію, вона  схвалена. Я сподіваюся, що ми наступного року зможемо зробити ці глобальні інвестиції і зробити можливість більш плавного регулювання. Щоб у зимовий час, коли йде різке потепління, ми могли регулювати, щоб, насамперед, було комфортно у людей, а також — для економії газу, тому що з тією вартістю, яка зараз є, ми дуже стурбовані і робимо все для того, щоб заощаджувати", — пояснив керівник "Харківських тепломереж".

Нагадаємо, 14 жовтня у Харкові стартував опалювальний сезон

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.