Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тепло в будинках харків'ян будуть відключати за схемою на кілька годин

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У "Харківських теплових мережах" кажуть, що споживачі скаржаться на спеку в квартирах.

"Тепломережі" вводять так званий графік групового регулювання тепла.

З огляду на теплу погоду на вулиці, КП "Харківські теплові мережі" анонсувало відключення тепла в будинках харків'ян. Вимикати батареї планують за графіком з 31 березня. Залежно від температури повітря відключення триватимуть від 4 до 8 годин на добу. Про це повідомили в КП "ХТМ".

"У зв'язку з підвищенням температури повітря, щоб уникнути скарг споживачів на високу температуру у квартирах,  (оскільки зниження температури теплоносія неможливе через забезпечення нормативної температури гарячої води), пропонується з 31 березня ввести узгоджений графік дискретного (групового) регулювання, шляхом припинення опалення від центральних теплових пунктів на 4 - 8 годин на добу, залежно від температури зовнішнього повітря, почергово в різних районах міста для недопущення різких температурних коливань на теплоносіях (котельнях і ТЕЦ)", — розповіли в "ХТМ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янам розповіли про тарифи на наступний опалювальний сезон

Також у "ХТМ" повідомили, що за прогнозом синоптиків, найближчими днями очікується середньодобова температура зовнішнього повітря в межах від +6 до +8 градусів в денний час, в окремі дні температура буде перевищувати 15 градусів тепла.

Раніше KHARKIV Today писав, що платіжки за тепло в короткому лютому стали "найважчими" в опалювальному сезоні 2020-2021 років.. Заплатити доведеться більше: в порівнянні з листопадом на 700 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.