Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тарифи на тепло і гарячу воду тепер буде затверджувати Харківська міськрада

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У Києві вирішили передати ці повноваження на місця.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і компослуг, прийняла постанову про передачу повноважень з регулювання діяльності підприємств теплопостачання з державного на місцевий рівень.

Рішення було прийнято на засіданні НКРЕКП 7 липня. Згідно з документом, тепер тарифоутворення для всіх 28 українських підприємств, які виробляють, транспортують і постачають теплову енергію, передано на місця. Таким чином, місцеві органи влади самостійно встановлюватимуть тарифи на гарячу воду і тепло і затверджуватимуть плани розвитку для таких ліцензіатів. У списку і "Харківські тепломережі".

Рішення прийняте у рамках реформи децентралізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові прийняли новий тариф на холодну воду

Водночас підкреслюється, що НКРЕКП все ж буде здійснювати моніторинг і контроль за роботою всіх підприємств теплопостачання, зокрема і тих, регулювання яких буде відбуватися на місцевому рівні, буде продовжувати нормативно-правове забезпечення їх діяльності

Раніше KHARKIV Today писав, що навесні у міськраді харків'янам обіцяли не підвищувати тарифи на комунальні послуги. До того ж, під час минулого опалювального сезону в Харкові заморозили тарифи на теплопостачання.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.