Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Свята вода тектиме з кранів у харківських будинках

В связи с ремонтными работами воды частично нет в пяти районах города. Фото: открытые источники
В связи с ремонтыми работами воды частично не будет в шести районах города. Фото: открытые источники
Воду освятили на комплексах водопідготовки.

Обряд освячення води на водозаборах відбувається щороку.

На Водохреще, 19 січня, на водозаборах комплексів водопідготовки "Донець" і "Дніпро" пройшли обряди освячення води, що подається до будинків харків'ян. Про це розповіли у пресслужбі КП "Харківводоканал".

Повідомляється, що на комплексі "Донець" церемонію освячення води провів настоятель Храму Володимирської ікони Божої Матері протоієрей Петро. Він розповів, що вода освячується особливим чином лише один раз на рік.

"Вода, освячена на Хрещення Господнє, є святою і чистою до наступного року. Хрещення — це духовний обряд, завдяки якому через освячення води ми загартовуємо тіло і душу, очищаючи себе і свої думки, налаштовуючись на краще життя. Освячена вода несе в собі Божу благодать. Нехай хрещенська вода зцілить не тільки ваші тіла, а й душі!", — побажав протоієрей Петро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де у Харкові та області освятити воду на Водохреще (графік)

У КП кажуть, що проведення обрядів освячення води на водозаборах комплексів водопідготовки відбувається традиційно щороку.

Комплекси водопідготовки "Донець" і "Дніпро" займаються подачею і очищенням води, яка надходить до будинків харків'ян. КВ "Донець" здійснює забір води з річки Сіверський Донець, яка долає відстань 40 кілометрів до Харкова. КВ "Дніпро" — з Краснопавлівського водосховища, і перед тим як потрапити до будинків харків'ян, вона долає відстань у понад 140 кілометрів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.