Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Свідків у справі Кернеса продовжать допитувати у 2022 році

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Наступне засідання пройде за місяць.

У суді допитали ще одного свідка.

20 грудня у суді у справі, де обвинуваченими проходять Геннадій Кернес і його охоронці Віталій Блинник та Євген Сміцький, допитали одного свідка. У 2014 році чоловік працював інструктором з навчання у McDonald's на Пушкінській. Засідання з Київського районного суду Полтави транслювали онлайн.

"Нічого невідомо. Я не пам'ятаю, був я у цей час на роботі, не був", — сказав свідок про події 25 січня 2014 року.

Прокурор запропонував змінити порядок дослідження доказів, щоби спочатку досліджували письмові докази, а потім проводили допити. Захист був проти.

Суд вважав недоцільним змінювати порядок, оскільки одна зі сторін вважає, що це буде порушенням прав їх підзахисних і, за великим рахунком, це клопотання пов'язане з неявкою свідків. Суддя просив вжити заходів, зазначивши, що жодного свідка прокуратура не доставила до суду

Прокурор просив допитати у наступному засіданні чотирьох свідків у режимі відеоконференції. Суд задовольнив клопотання прокурора про допит.

Свідки мають прибути до Харківського апеляційного суду 18 січня.

Нагадаємо, на попередньому засіданні допитували ексспівробітника ДАІ та чоловіка, чий автомобіль вдарили у дворі будинку на вулиці Новгородській.

Як писав KHARKIV Today, 2 березня 2015 року міському голові Харкова Геннадію Кернесу і двом його охоронцям повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Їх звинувачують у викраденні, тортурах та загрозі вбивством двом активістам Євромайдану — Сергію Ряполову та Олександру Кутяніну.

31 січня 2020 року Апеляційний суд Полтави ухвалив рішення повернути справу за звинуваченням Кернеса до суду першої інстанції — Київський райсуд Полтави. Таке рішення було прийнято через півтора року розгляду апеляції постраждалих та їх адвоката. Перше засідання відбулося у Київському райсуді Полтави 29 січня. Суд задовольнив право родичів Кернеса про продовження розгляду звинувачення для його реабілітації.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.