Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Свердловину в Харківській області перейменують на честь перемоги збірної України над Швецією

На Євро-2020 Україна обіграла Швецію, у честь цієї перемоги назвуть свердловину.

Видобувати газ тепер будуть зі свердловини "Переможець".

Свердловину №52 — Безпалівське родовище Харківської області (Зміївський район) назвуть "Переможець" у честь виходу збірної України у чвертьфінал Чемпіонату Європи з футболу-2020. Про це повідомили на офіційній сторінці компанії "Нафтогаз" у Facebook.

"Пообіцяли — виконуємо. Ще раз вітаємо нашу збірну і всю Україну з перемогою. З нетерпінням чекаємо матч з Англією", — написали у "Нафтогазі".

Як відзначили в компанії, свердловина №52 дає газ з квітня 2021 року. Впродовж доби з неї добувають 140 тисяч кубометрів газу.

Нагадаємо, 29 червня збірна України в овертаймі переграла команду Швеції з рахунком 2: 1 і вперше вийшла у чвертьфіналу Чемпіонату Європи з футболу.

Однак в матчі збірна України втратила гравця. На 98 хвилині матчу 1/8 фіналу Євро-2020 після грубого фолу шведського захисника Маркуса Даніельссона нападник збірної України, харків'янин Артем Бесєдін отримав травму коліна.

Продовжити гру Бесєдін не зміг. На 99 хвилині шведа вилучили з поля.

Артем Бесєдін завершив участь в Євро-2020 і відправився до Києва на обстеження. Увечері 30 червня Бесєдін отримав результати магнітно-резонансної томографії. Як з'ясувалося, від удару у Бесєдіна сталася гіперекстензія у колінному суглобі, яка призвела до великої травмі.