Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Супермаркет у Харкові визнали одним із кращих у Європі

Фото: Facebook/"Сільпо"
Дизайн супермаркету зроблений в стилі дизельпанк.

Супермаркет у центрі Харкова знову запрацював у середині червня. 

Три супермаркети "Сільпо" вшосте потрапили до переліку найкращих магазинів Європи. Про це повідомили у мережі супермаркетів. 

"Профільний журнал про роздрібну торгівлю European Supermarket Magazine (ESM) щороку складає список Europe’s Finest Store — видання обирає найбільш вражаючі інноваційні дизайнерські концепції магазинів. У 2022 році редакція ESM усього обрала 32 найкращих магазини з 15 країн Європи, а "Сільпо" знову став єдиним українським ритейлером, супермаркети якого потрапили до списку найінноваційніших", — розповіли у "Сільпо".

До Europe’s Finest Store 2022 цьогоріч потрапили три супермаркети мережі, зокрема "Сільпо" у стилі дизельпанк, відкритий у травні 2021 року в Харкові. Дизельпанковий "Сільпо" був пошкоджений російським ракетним ударом по торговому центру в березні. Але він уже працює.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тривога — на вихід. У Харкові відповідальність за життя покупців поклали на власників магазинів

Із 2017 року мережа супермаркетів представляє Україну на європейській мапі інноваційних дизайнерських ритейл-концепцій Європи. 

Нагадаємо, "Сільпо" у стилі дизельпанк розташоване у торгово-розважальному центрі "Нікольський" у самому серці міста. У березні окупанти вдарили по ТРЦ "Смерчем". "Нікольський" частково відновив роботу 17 червня, зокрема, там запрацював супермаркет.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.