Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Супермаркет назвали на честь Харкова

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
По одному з супермаркетів цієї мережі окупанти вдарили ракетою.

Нове імʼя у "Восторгу" — "Харків супермаркет". 

Мережа супермаркетів працювала під назвою "Восторг" 18 років і зараз вирішила її змінити. Про дерусифікацію повідомили у соцмережах компанії.

"Чому "Восторг"? Бо це була емоція захоплення — життям, нашими магазинами, смаколиками та ласощами. Ти де? Я в "Восторге"! Ми так жили і так працювали — щоб наші покупці були завжди в Восторге. Єдине "але"… Восторг — російське слово. Так, ми це знаємо і не хочемо більше працювати під російськомовною назвою. Є серед нас ті, хто чекає близьких та рідних з війни, є ті, хто залишився без домівки, є ті, хто зазнав болючих втрат. Наш супермаркет постраждав від російської ракети. Ми всі щодня докладаємо надлюдських зусиль, щоб триматися та працювати… Тож ми не хочемо і не можемо й надалі бути "Восторгом". Війна змінила долю кожного, і наш супермаркет теж мав змінитися. Наше нове ім’я — про рідне місто, незламність харків’ян та любов до кожного з вас! Харків — у нашому серці, Місто нашої любові! Відтепер ми — "Харків супермаркет", — розповіли у мережі супермаркетів.

Супермаркет мережі на проспекті Героїв Харкова, 274-в, куди влучила російська ракета, відновив роботу.⠀

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супермаркет у Харкові визнали одним із кращих у Європі

Нагадаємо, на початку червня окупанти випустили ракету по супермаркету "Восторг". У вхідну групу влучив високоточний снаряд. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.