Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Судитимуть прикордонницю з Харківщини, яка працювала на ворога

Фото: СБУ
Жінка залишилася на тимчасово окупованій території та влаштувалася до загарбників.

Колаборантка працювала у відділі кадрів на залізниці окупантів.

Харківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону завершила досудове розслідування справи щодо інспектора Державної прикордонної служби України з Харківщини, яка працювала на російських окупантів. Матеріали справи передали до суду.

За даними слідства, ще на початку повномасштабної війни інспектор ДПСУ не з'явилася на роботу, залишилася на тимчасово окупованій території. З'ясувалося, що вона влаштувалася до так званого "государственного предприятия "Купянская железная дорога", яке незаконно створили загарбники. Вона стала "инженером 1 категории службы кадров".

"Перебуваючи на займаній посаді обвинувачена реалізовувала кадрову політику вказаного окупаційного підприємства шляхом підбору осіб з числа місцевих жителів, пропонуючи останнім посади, заробітну платню у валюті російського рубля, соціальні та інші пільги від окупаційної адміністрації та держави-агресора", — розповіли у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Східного регіону.

Обвинувальний акт щодо інспектора Держприкордонслужби склали за ч. 4 ст. 408 і ч. 1 ст. 111-2 (дезертирство та пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, обвинувачена — це жителька селища Куп'янськ-Вузловий, раніше працювала у пункті пропуску "Тополі" у Дворічанській громаді. Підозру їй оголосили у березні цього року, вона оголошена заочно, оскільки колаборантка переховується у Росії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.