Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Судитимуть харків'янина, який підтримував Росію у соцмережах

Фото: Харківська обласна прокуратура
До суду спрямували обвинувальний акт.

Чоловік користувався забороненою в Україні соцмережею та підтримував у ній Росію.

До Жовтневого районного суду Харкова направили обвинувальний акт стосовно 64-річного харків'янина, який систематично розповсюджував на своїй сторінці у забороненій в Україні соцмережі антиукраїнські публікації.

"Обвинувачений поширив відеоролик під назвою "Получение российских паспортов в Мелитополе". У пропагандистському матеріалі говорять наступне: "Эту очередь мы занимали еще в 1991 году, но подошла она только сейчас. Ничего страшного, мы умеем ждать. Спасибо за освобождение, за паспорта!", — повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

На сторінці у харків'янина виявили й інші матеріали, де прославлялася російська армія. Зокрема, в одній із публікацій сказано: "Слава воинам земли русской! Я молюсь, чтобы выжил Донбасс! Я молюсь за успех, за Победу!".

Під час лінгвістичного дослідження було встановлено, що у наданих на дослідження матеріалах містяться публічні заперечення здійснення збройної агресії проти України, зазначили в прокуратурі.

Обвинувальний акт щодо чоловіка склали за ч. 1 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, суд оголосив вирок мешканці Харківщини, яка мріяла про приїзд Путіна. . Жінку позбавили права обіймати посади в органах державного або місцевого самоврядування на 11 років

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.