Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Судитимуть ексдепутата Харківської міськради, що став колаборантом

Фото: "Медіапорт"
Напередодні деокупації зрадник утік.

Ігор Телятніков тричі обирався депутатом Харківської міськради, а потім перейшов на бік Росії.

До Дергачівського районного суду Харківської області передали обвинувальний акт щодо 57-річного чоловіка, який під час окупації очолив так звану "цивільну адміністрацію Харківського району", що розташовувалася у селищі Козача Лопань. Його судитимуть заочно. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Обвинувачений — це колишній депутат Харківської міської ради Ігор Телятніков від "Партії регіонів" та "Відродження". Телятніков заснував бізнес у російському Бєлгороді, сплачував податки у бюджет Росії. Коли Козачу Лопань захопили окупанти, Телятнікова призначили "в.о. голови тимчасової цивільної адміністрації Харківського району Харківської області".

"Колаборант здійснював організаційно-розпорядчі функції у незаконних органах влади, всебічно співпрацюючи з окупаційною адміністрацією, зокрема беручи участь у нарадах під керівництвом представників рф. Обвинувачений також давав коментарі російським пропагандистам, розповідаючи, що саме ЗСУ обстрілюють населений пункт", — розповіли в прокуратурі.

На своїй посаді Телятніков знаходився до початку вересня 2022 року. За даними слідства, напередодні деокупації він утік разом із загарбниками з селища Козача Лопань.

Обвинувальний акт щодо Телятнікова складений за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Зазначимо, Ігор Телятніков закінчив школу №12 у Харкові, Харківський машинобудівний технікум за спеціальністю "Тракторобудування", фізико-технічний факультет Харківського державного університету. У 2006 році він вступив до Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна на юридичний факультет. Із 2007 року Ігор Телятніков був фізичною особою-підприємцем.

Як писав KHARKIV Today, Ігоря Телятнікова тричі обирали депутатом Харківської міськради. У 2006 році він отримав мандат як представник "Партії регіонів", у 2010 році був депутатом від "Відродження", у 2015 році пройшов до Харківської міськради, але відмовився від мандата заради іншого представника своєї політичної сили.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.