Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Судитимуть "директора школи" на Харківщині, який наказав знищити українську символіку

Фото: Харківська обласна прокуратура
До суду направили обвинувальний акт.

"Директор" наказав підлеглим знищити куточки з українською символікою в школі.

До суду направили обвинувальний акт у колабораційній діяльності стосовно 48-річного мешканця селища Савинці Ізюмського району. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі. 

Як установило слідство, у серпні 2022 року окупанти запропонували чоловікові стати директором школи у Савинцях, чоловік пропозицію прийняв. У школі він запровадив російський навчальний план, змушував працівник школи працювати за ним, а також наказав знищити українську символіку.

"Колаборант надавав вказівки персоналу зафарбувати синьо-жовті кольори на стінах класів та знищити всі куточки з українською символікою у школі. У плані роботи директора було вивчення всіх законів та нормативних актів для переходу навчального процесу в правове поле держави-агресора", — розповіли в прокуратурі.

Обвинувальний акт щодо чоловіка склали за ч. 3 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Судитимуть обвинуваченого у Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області.

дир

Як писав KHARKIV Today, 50-річній мешканці міста Куп'янськ оголосили підозру у колабораціонізмі. Жінка під час окупації перейшла на бік загарбників та допомагала їм впроваджувати освіту за російськими стандартами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.