Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканка Куп'янська працювала заступницею директора у коледжі окупантів

Фото: Харківська обласна прокуратура
Жінка отримала підозру.

Жінка пройшла перепідготовку у російському інституті та агітувала співробітників коледжу переходити на програму навчання за російськими стандартами.

Слідчі оголосили підозру 50-річній мешканці міста Куп'янськ, яка під час окупації перейшла на бік загарбників та допомагала їм впроваджувати освіту за російськими стандартами. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, на початку червня минулого року жінка з іншими співробітниками коледжу організувала набір на спеціальності у так званому "Купянском медицинском колледже имени Марии Шкарлетовой". Цей коледж створили окупанти на базі медколеджу у Куп'янську. За два місяці жінка стала "заступницею директора з виховної роботи" у коледжі.

"Підозрювана розробляла навчальні плани, брала участь у нараді, присвяченій процесу впровадження російської освітньої навчальної програми, а також переконувала інших співробітників коледжу переходити на російськомовну програму навчання", — розповіли у прокуратурі.

Окрім цього, підозрювана пройшла перепідготовку у Курському інституті розвитку освіти, аби викладати за російськими стандартами.

Підозру жінці сформували за ч. 3 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. 

колкол

Як писав KHARKIV Today, у грудні 2022 року Служба безпеки України викрила трьох директорів шкіл на Куп'янщині, які добровільно погодились співпрацювати з окупантами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.