Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Судитимуть доньку зрадника з харківського телеканалу

Фото: Харківська обласна прокуратура
Батько уже отримав вирок за колабораціонізм.

Родина хотіла підвищити "бойовий дух" окупантів.

У Чугуєві заочно судитимуть доньку колишнього артдиректора харківського телеканалу "Тоніс-центр" Сергія Шапошнікова. Слідчі встановили, що жінка разом із батьком допомагала російським окупантам.

Колишній художник-постановник телеканалу у Харкові робив у себе вдома листівки, на яких була зображена літера окупантів "Z" і прапор Росії. Готові макети листівок відправляв доньці, яка мешкає у Москві. Вона передавала пропаганду вищому політичному керівництву Росії.

"За даними слідства, його донька зверталась до вищого російського політичного керівництва та пропонувала "творіння" свого батька для розповсюдження серед особового складу зс рф та незаконних збройних формувань "ЛНР", "ДНР", аби підтримати їх "бойовий дух", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

Наприкінці травня 2022 року Міністерство оборони Росії погодилося безоплатно використовувати макети для "информационно-разъяснительной и военно-патриотической работы с личным составом Вооруженных сил РФ". 

Обвинувальний акт щодо жінки склали за ч. 2 ст. 28 і ч. 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність, вчинена за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

з

Як писав KHARKIV Today, батько жінки, артдиректор харківського телеканалу "Тоніс-центр", уже засуджений. Наприкінці грудня минулого року Дзержинський районний суд Харкова визнав його винним у колабораціонізмі та призначив покарання у вигляді 10 років ув'язнення та 10 років позбавлення права займати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.