Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суддя Харківського апеляційного суду попросився у відставку

Рішення прийняла Вища рада правосуддя.

Причиною звільнення стала подача заяви про відставку за власним бажанням.

26 серпня Вища рада правосуддя звільнила у відставку 11 суддів, зокрема суддю Харківського апеляційного суду Ігоря Савченка. Про це повідомили на сайті Вищої ради правосуддя.

На сайті Харківського апеляційного суду зазначено, що сьогодні у його складі працюють дев'ять суддів з цивільних справ і вісім (включаючи Савченка) — з кримінальних. Савченко працював з кримінальними виробництвами. Декларації перед звільненням суддя не подавав.

Відзначимо, Ігор Савченко входив до складу колегії суддів  Апеляційного суду Харківської області, яка розглядала апеляційну скаргу на вирок Тиграну Енгибаряну — винуватцю смертельної дорожньо-транспортної пригоди. Колегія суддів прийняла рішення звільнити Енгибаряна, однак Савченко висловив незгоду з рішенням колегії.

Нагадаємо, у січні 2018 року на Салтівському шосе автомобіль Toyota Camry під керуванням 18-річного Тиграна Енгибаряна збив 17-річного пішохода, який перебігав дорогу. Хлопець помер на місці, водій зник з місця аварії, незабаром його затримали.

Крім Савченка, Вища рада правосуддя прийняла рішення звільнити суддю Дергачівського районного суду Харківської області Наталію Дучал.

Як писав KHARKIV Today, у грудні 2020 року Вища рада правосуддя звільнила у відставку суддю Орджонікідзевського районного суду Харкова Ольгу Горчакову, яка розглядала у складі колегії справу ексмера Слов'янська Нелі Штепи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.