Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд залишив під вартою селищного голову з Харківщини, який працював на Росію

Фото: KHARKIV Today.
Справа голови Старосалтівської громади Едуарда Коновалова уже розглядається в суді.

На час розгляду справи Едуард Коновалов залишиться під вартою.

Харківський апеляційний суд скасував ухвалу суду першої інстанції щодо зміни запобіжного заходу голові Старосалтівської громади. Едуард Коновалов не зможе вийти на волю під заставу у 268 400 гривень і залишиться в СІЗО. Таке рішення було прийняте 10 січня після апеляції прокуратури.

Старосалтівсьского селищного голову обвинувачують у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

"Під час окупації російськими військами смт Старий Салтів Чугуївського району голова селища перейшов на бік ворога. Він провів нараду депутатів селищної ради, на якій заявив, що відтепер допомагатиме ЗС РФ, а також агітував місцевих мешканців сприяти окупантам. Обвинувачений здійснював організаційне, матеріально-технічне сприяння та надавав необхідну допомогу представникам РФ у проведенні підривної діяльності проти України", — повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Суд прийняв рішення про залишення Коновалова під вартою з огляду на те, що обвинувачений може переховуватись від суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності або впливати на свідків, які мешкають у Старому Салтові.

Нагадаємо, 22 серпня 2022 року пройшло перше засідання Київського районного суду у справі про державну зраду, де обвинувачений — голова селища Старий Салтів Едуард Коновалов.За словами речника Харківської обласної прокуратури Дмитра Чубенка, обвинувачений свою провину не визнає.

Як писав KHARKIV Today, селищного голову Старого Салтова Едуарда Коновалова затримали на початку травня та оголосили йому підозру у державній зраді. Селище звільнили від окупантів 6 травня. Воно дуже постраждало: розбиті школи, церкви, магазини, ринок, будинки. Також знищений міст, який з'єднує Вовчанську громаду з Харковом. Люди дістаються з одного берега на інший на човнах.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.