Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд в Росії заочно заарештував харківського бізнесмена Олександра Ярославського

Александр Ярославский. Фото: Константин Чегринский/KHARKIV Today 
Росіяни звинувачують його у крадіжці нафти.

3 листопада районний суд міста Казань заочно заарештував підприємця Олександра Ярославського.

Росіяни звинувачують харківського мільйонера в тому, що він причетний до крадіжки понад 800 тис. тонн нафти на $400 млн, що належить "Татнафті".

Разом з Ярославским суд заарештував керівника "Укртатнафти" Павла Овчаренка — теж заочно. А напередодні райсуд повідомив про заочний арешт у цій же справі українських мільярдерів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Російські слідчі вважають, що Коломойський і Боголюбов разом із Ярославським та Овчаренком з грудня 2006 року по жовтень 2007-го крали нафту у "Татнафти". Як стверджують в суді, підозрювані привласнили нафту, поставлену трубопровідним транспортом через підприємства-посередники до резервуарів нафтопереробного заводу ЗАТ "Укртатнафта", що знаходиться у Полтавській області України.

Кримінальну справу про розкрадання нафти порушили торік улітку.

Олександр Ярославский поїхав з України у лютому 2022 року, ще напередодні війни. 9 лютого автомобіль, що належить бізнесмену, збив чоловіка на дорозі Київ — Харків — Довжанський. Наступного дня після ДТП Ярославський відлетів до Лондона, а його водій пішов у поліцію і повідомив, що саме він скоїв ДТП. Проте пізніше йому вручили підозру у приховуванні злочину, оскільки з'ясувалося, що на момент ДТП він перебував в іншому місці. Поки що в Ярославського статус свідка. У липні він приїздив до України та давав свідчення у справі.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.