Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд продовжив запобіжний захід ексголові Харківської облради

Артур Товмасян
Артура Товмасяна підозрюють в отриманні хабара.

Також запобіжний захід продовжили заступнику голови Харківської облради Андрію Малишу і адвокату Руслану Танабашу.

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду розглянув клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та продовжив терміни дії обов'язків, покладених на підозрюваних у справі про надання хабара ексголові Харківської облради. Про це 22 вересня повідомили у Вищому антикорупційному суді.

Так, колишньому голові облради слідчий суддя продовжив термін дії обов'язків до 21 листопада 2021 року. Ексчиновник зобов'язаний: прибувати до слідчого, прокурора або до суду, повідомляти про зміну місць проживання та роботи, не залишати Харків без дозволу, утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними за межами процесуальних дій, здати на зберігання свої паспорти для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд і в'їзд до України, крім паспорта громадянина України.

Заступнику голови Харківської облради суд продовжив термін дії обов'язків до 20 листопада 2021 року включно. Ще одному підозрюваному в цій справі — адвокату, термін дії обов'язків продовжили до 21 листопада 2021 року включно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський хабарник потрапив до Топ-5 за версією ДБР 
 

"Обидва підозрюваних зобов'язані дотримуватися таких самих процесуальних обов'язків, як і колишній голова Харківської облради", — уточнили у суді.

Як писав KHARKIV Today, 22 липня Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили заступника голови Харківської облради і його спільника — адвоката в отриманні 1 мільйона 50 тисяч гривень хабара. За даними слідства, хабар вимагали від директора комунального підприємства за те, щоб той залишився на посаді. 4 серпня підозру у цій же справі вручили голові Харківської облради Артуру Товмасяну.

Наступного дня Вищий антикорупційний суд обрав голові Харківської облради запобіжний захід у вигляді 2 996 400 гривень застави. 10 серпня гроші надійшли на рахунок суду. 19 серпня Артура Товмасяна звільнили з посади голови Харківської облради.

Нагадаємо, заступник голови Харківської облради Андрій Малиш пішов у відпустку по догляду за дитиною.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.