Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд не задовольнив позов щодо перерахунку голосів на виборах мера Харкова

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
"ОПОРА" вимагала перерахувати голоси у Основ'янському районі.

"ОПОРА" обіцяє подати апеляцію на рішення суду.

Харківський окружний адміністративний суд не задовольнив позов представників громадянської мережі "ОПОРА" щодо виявлених розбіжностей у протоколах Основ'янської територіальної виборчої комісії. Про це повідомили у "ОПОРІ".

"Суд прийняв рішення, виходячи з формальних ознак, на той час проблему про розходження даних у протоколах вирішено не було. Фактично, дані, які були в протоколі спостерігача "ОПОРИ", до уваги не прийняли", — зазначили в "ОПОРІ".

Нагадаємо, "ОПОРА" раніше заявила про фальсифікацію протоколу підрахунку голосів на виборчій дільниці у Основ'янському районі Харкова. Представники громадянської мережі виявили понад 70 фальсифікованих голосів на користь кандидата у мери Харкова Ігоря Терехова.

Як писав KHARKIV Today, 31 жовтня у Харкові пройшли вибори мера. Явка була низькою — проголосувати прийшло менше 300 000 чоловік. Пізно увечері 1 листопада Харківська міська виборча комісія оголосила результати голосування на виборах. З великою перевагою, але з невеликим "прохідним" балом виграв секретар Харківської міськради 54-річний Ігор Терехов.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.