Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Студенти харківського вишу йдуть на дистанційне навчання

Рішення ухвалили у НТУ "ХПІ".

Дистанційне навчання запровадили, щоб уникнути неконтрольованого поширення коронавірусу.

З 1 до 14 листопада студентів Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" переводять на дистанційну форму навчання. Лабораторні роботи будуть перенесені на пізніший період. Про це повідомили у пресслужбі НТУ "ХПІ" з посиланням на відповідний наказ ректора Євгена Сокола.

"У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, викликаної поширенням респіраторної хвороби COVID-19, з метою зменшення соціальних контактів та запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, згідно з рекомендаціями МОН, наказую перевести освітній процес в Університеті на дистанційну форму навчання з 1 до 14 листопада 2021 року", — сказано у наказі.

Також у документі наголошується: ВНЗ не припиняє своєї роботи, а змінює режим і порядок організації роботи для зменшення об'єктивної можливості неконтрольованого поширення інфекційних хвороб. Ректор доручив відкоригувати розклад занять на період "дистанційки" та відпрацювання занять, згідно з навчальними планами, після нормалізації епідситуації. Замість лабораторних занять проводитимуть заняття з навчальних дисциплін на платформі MS Microsoft 365.

Як писав KHARKIV Today, у п'ятницю, 29 жовтня, студенти НТУ "ХПІ" обіцяли розпочати страйк — не вийти на заняття в аудиторії. Так студенти планували вимагати перейти на дистанційне навчання, щоб припинити поширення коронавірусу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.