Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Старшого лейтенанта, який загинув за Харківщину, посмертно нагородили

Президент підписав відповідний указ.

Олександр Чабан нагороджений за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня старшого лейтенанта Олександра Чабана, який загинув у бою в Харківській області 20 липня. Відповідний указ опублікований на сайті президента.

Зазначимо, Олександр Чабан був офіцером, ветераном АТО, добровольцем, випускником Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Як повідомили у ХНУ ім. Каразіна, він боронив Україну з 2014 року.

"Загинув в бою 20 липня. Був командиром групи, яка підбила декілька ворожих танків. Разом із побратимами потрапили під обстріл, а коли відходили, то Олександр прикрив своїм тілом побратима", — розповіли у ХНУ ім. Каразіна.

Нагадаємо, Олександр Чабан служив у 92-й окремій механізованій бригаді ім. кошового отамана Івана Сірка. Він займався підприємницькою діяльністю, навчався у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. У нього залишилася донька.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.