Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Стало відомо, скільки шкіл Харківської області точно не підуть на "дистанційку"

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
На дистанційне навчання школи відправлять, якщо регіони вийдуть з "зеленої" зони. Але не всі.

Продовжать вчитися у класах учні тих шкіл, де щеплено 80% колективу.

У Харківській області як мінімум 39 шкіл з 730 не підуть на дистанційне навчання. Про це в ефірі програми "Інформаційний вечір" на телеканалі Simon розповів заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха.

У разі локдауну на дистанційну форму навчання переведуть ті школи, де щеплення від коронавірусу зробили менше 80% трудового колективу. Якщо співробітники щеплені у потрібній кількості, учні продовжуватимуть ходити до навчальних закладів.

"У Харківській області відкрито 1 вересня понад 730 загальноосвітніх середніх шкіл. З них 39 (тільки 39, або вже 39) перейшли цю межу у 80%. Слід сказати, що Міністерство охорони здоров'я вважає, що пройшли цикл вакцинації ті, хто отримав дві дози — тобто два щеплення", — розповів Роман Семенуха.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МОН розповіли, коли школярів переведуть на дистанційне навчання

На сьогодні повністю вакциновані 30% співробітників установ освіти регіону і більше 44% зробили одне щеплення. У облдержадміністрації кажуть, що динаміка вакцинації педагогів поступово зростає. Це пов'язують з тим, що співробітники сфери освіти вийшли з відпусток і приступили до роботи.

Раніше KHARKIV Today писав, що  у всіх харківських вчителів безкоштовно перевірять наявність антитіл до коронавірусу. У мерії кажуть, що на 8 вересня імунітет до коронавірусу є у 24% співробітників шкіл і дитячих садків. Йдеться про тих, хто перехворів і тих, хто вакцинувався.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.