Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Стало відомо, хто просить перейменувати вулицю Студентську на честь ректора

Фото: KHARKIV Today.
Більшість учасників опитування проти перейменування.

Питання щодо нової назви для вулиці Студентської винесуть на сесію Харківської міськради після завершення громадського обговорення.

Перейменувати вулицю Студентську у Харкові на честь Василя Тація попросив Харківську міську раду Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, ректором якого Тацій був багато років. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов на брифінгу 9 травня.

"Перейменування остаточно вирішує сесія міськради. Жодного рішення міська рада не прийме без обговорення з громадськістю і суспільством. Юридичний університет звернувся з проханням, щоб ми перейменували вулицю Студентську на честь колишнього ректора Василя Тація. Ми це винесли на широке обговорення харків'ян. Як вирішить суспільство, потім винесемо в сесійну залу", — сказав Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи стане Тацій вулицею? У Харкові завершили збирати пропозиції щодо перейменування топонімів

Міський голова додав, що зараз кількість харків'ян, які підтримали перейменування та які проголосували проти, паритетна. Зазначимо, на сайті Харківської міськради, де проходить голосування, наразі голоси розподілилися так: 42% учасників проголосували за перейменування вулиці Студентської у вулицю Тація та 58% — проти.

Нагадаємо, Василь Тацій помер 28 вересня 2022 року. З липня 1987 року і до грудня 2020 року він був ректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові наприкінці березня розпочалося голосування щодо перейменування вулиць на честь загиблих на війні захисників. Однак у цьому переліку за невідомої причини опинилася вулиця Студентська, яку запропонували назвати на честь Василя Тація. Голосування щодо Студентської проходить за посиланням. Воно триватиме до 28 травня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.