Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

США передали харківським комунальникам дві аварійні машини

Фото: КП "ХТМ"
Аварійні автівки використовуватимуть при ремонтах та обслуговуванні теплотрас.

USAID передало теплоенергетикам Харкова дві аварійні машини та 1200 метрів труб для заміни ділянки магістрального трубопроводу.

Працювати на автівках будуть співробітники управління ремонтів комунального підприємства "Харківські теплові мережі". Вони виконують роботи з ліквідації дефектів цілодобово, навіть під час комендантської години. У машинах, які надійшли від США, є все необхідне для виконання ремонтів.

"Кожна машина оснащена всім, що потрібно теплоенергетикам для ремонту та обслуговування теплотрас, та має у комплекті дизельно-бензиновий генератор, мастильну станцію, гідравлічне обладнання, пневматичні заглушки для ущільнення труб і цілий перелік необхідного оснащення для роботи в екстремальних умовах", — розповіли у КП "Харківські тепломережі".

В аварійних автівках передбачений відсік для перевезення співробітників, а також побутових потреб. У відсіку є мікрохвильова піч, чайник і кондиціонер.

"Такий автомобіль дуже прискорить і полегшить роботу аварійних бригад підприємства у будь-яку пору року", — зазначили у КП "ХТМ".

Як писав KHARKIV Today, 29 травня медикам Харківської області передали десять нових оснащених машин. По одній автівці отримали Красноградське, Дергачівське, Зміївське, Богодухівське, Лозівське, Валківське, Чугуївське та Куп'янське відділення екстреної медичної допомоги, а також два харківських відділення. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.