Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лікарні Харківської області отримали десять швидких

Фото: ХОВА
Машини отримав Центр екстреної медичної допомоги.

Допомогу жителям Харківщини надають 180 бригад екстреної медичної допомоги.

29 травня медикам Харківської області передали десять нових оснащених машин. По одній автівці отримали Красноградське, Дергачівське, Зміївське, Богодухівське, Лозівське, Валківське, Чугуївське та Куп'янське відділення екстреної медичної допомоги, а також два харківських відділення. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Наше завдання — щоб усі 180 бригад, які зараз на чергуванні, були забезпечені необхідним обладнанням. Зокрема, сучасними автомобілями, які ми отримуємо від МОЗ, Офісу Президента, Офісу першої леді завдяки різним програмам. Ці машини служитимуть на користь нашим людям. Хочу побажати вам успіхів у роботі, щоб ви всі поверталися живими та неушкодженими до своїх родин і домівок. А ми будемо сприяти зміцненню матеріально-технічної бази", — сказав голова ХОВА Олег Синєгубов.

За інформацією ХОВА, наразі у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на Харківщині працюють 2600 співробітників. За рік війни вони виїжджали на виклики 340 000 разів. За перші чотири місяці 2023 року в них було вже 122 000 виїздів.

Як писав KHARKIV Today, 28 травня Куп'янській громаді передали дві санітарні автівки на базі Mercedes Sprinter. Їх надали уряд Німеччини та благодійний проєкт Phoenix 4UA. Машини отримає лікувальний заклад, який розграбували окупанти.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.