Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітники харківського заводу просять мера про автобусний маршрут

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today 
До мера звернулися співробітники "ФЕДу".

За словами заводчан, автобус міг би долати відстань за десять хвилин.

Співробітники державного підприємства "Харківський машинобудівний завод "ФЕД" звернулися до мера Харкова з проханням призначити автобуси між майданом Захисників України до вулиці Сумської через станцію метро "Київська". Відповідна петиція опублікована на сайті Харківської міської ради.

"Просимо призначити автобусний маршрут від майдану Захисників України (або від Кінного ринку, станції метро "Спортивна", за Вашим рішенням) через станцію метро "Київська", далі по Журавлівському узвозу, вулиці Весніна до вулиці Сумська (Центральний парк або інша кінцева зупинка за Вашим рішенням)", — звернувся автор петиції Михайло Соловйов від імені співробітників "ФЕДу".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представники Харківської міськради не з'явились на суд у справі про трамвай

У петиції пояснили, що наразі від майдану Захисників України до станції метро "Київська" можна дістатися метро. Однак потрібно їхати чотири зупинки з пересадкою, що візьме до 35 хвилин. Також можна доїхати трамваєм, проте з пересадкою, час у поїздці складе від 30 до 35 хвилин. Співробітники заводу кажуть, що напрямку автобус би долав цю відстань від семи до десяти хвилин.

"На відрізку від станції метро "Київська" до вулиці Сумської після зняття трамвайних рейок та відповідно відміни 26 трамвайного маршруту курсує лише автобус №47е (вулиця Світла — станція метро "Університет") з інтервалом 100-120 хвилин! Це абсолютно незручно і не дозволяє на нього розраховувати. Доводиться витрачати ще 40 хвилин на інший транспорт замість 5-хвилинного прямого руху. Тому пропонуємо вирішити ці два проблемні питання одночасно, призначивши автобусний маршрут хоча б з двох машин та з 20-25-хвилинним інтервалом", — сказано у зверненні.

Зазначимо, електронну петицію харківський міський голова розгляне, якщо вона набере 5000 підписів громадян протягом трьох місяців з дня опублікування. Підтримати петицію щодо призначення нового автобусного маршруту можна за посиланням тут. Збір підписів розпочався 24 серпня.

Як писав KHARKIV Today, раніше мера просили знайти саперів для перевірки 17-го кладовища (вулиця Курочкіна Гора, 1) та після обстеження відкрити його, оскільки люди хочуть потрапити на могили родичів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.