Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітники Харківського авіапідприємства просять допомоги у президента

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Зеленського просять "почути голос трудового колективу".

Президента запросили на авіапідприємство для оцінки виконання своїх доручень.

Співробітники Харківського державного авіаційного виробничого підприємства звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням допомогти вийти з кризи. Відповідне звернення трудового колективу опубліковане на офіційній сторінці ХДАВП у Facebook.

"Трудовий колектив ХДАВП з радістю зустрінеться з Вами у стінах нашого підприємства у будь-який зручний для Вас час, щоб вислухати оцінку і думки щодо невиконання наданих Вами доручень, і готовий активно приєднатися до всіх Ваших ініціатив і зусиль, які навпаки будуть їм сприяти", — сказано у зверненні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співробітники харківського авіапідприємства відлітають працювати до Єгипту

У зверненні викладено проблеми Харківського авіапідприємства. Колектив розповів про глибоку кризу, яка пов'язана, зокрема, з багаторічною відсутністю замовлень на будівництво нових літаків, помилками і бездіяльністю керівників всіх рівнів минулих періодів, неврегульованому питанні з виплати зарплатних боргів, через що з підприємством не хочуть співпрацювати замовники, а Пенсійний фонд — рахувати стаж працівникам, відсутності діалогу з внутрішніми замовниками. Також у зверненні скаржаться на те, що чиновники і нардепи роблять висновки про стан авіапідприємства, не приїжджаючи на саме підприємство.

"Дивним і незрозумілим виглядає той факт, що неодноразово на слуханні законопроєктів у комітетах Верховної Ради про реструктуризацію боргів підприємства і, як наслідок, долі тисячного трудового колективу, усвідомлено і навмисно не запрошують представників ні ХДАВП, ні "Укроборонпрому". Напевно, для того, щоб зручніше було маніпулювати народними депутатами, надаючи їм упереджену і недостовірну інформацію про можливості та реальний стан підприємства. На жаль, можна ще довго перераховувати факти "сприяння" чиновникам і депутатам ... ", — йдеться у листі.

Співробітники підкреслюють: авіапідприємство не є "мертвим", воно зберігає всі виробничі потужності у працездатному стані, колектив — кваліфікацію і компетентність, але водночас потребує підтримки і допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народний депутат зацікавився дискотекою на Харківському авіаційному підприємстві

"Ми хочемо і готові, насамперед, працювати і заробляти, а не випрошувати і благати. Сподіваємося, що Ви почуєте голос нашого трудового колективу ...", — звернулися співробітники до Зеленського.

Як писав KHARKIV Today, Президент України Володимир Зеленський приїжджав на Харківське державне авіаційне виробниче підприємство 6 листопада 2019 року.Там він представив нового голову Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера. Тоді Зеленський пообіцяв, що збере РНБО, щоб обговорити проблему на харківських заводах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.