Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітнику "народної міліції Куп'янська" загрожує 15 років ув'язнення

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
До суду направили обвинувальний акт щодо псевдоправоохоронця.

Співробітника "народної міліції" викрили після деокупації.

До суду направили обвинувальний акт щодо 31-річного жителя Куп'янська, який під час окупації міста працював у так званій "народній міліції". Йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, чоловік подав документи до "відділу кадрів" так званої "народної міліції" 23 червня. За два дні його призначили на посаду "виконуючого обов'язки взводу патрульної служби". Працював у псевдоправоохоронному органі чоловік до початку вересня.

Обвинувальний акт стосовно чоловіка склали за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.

Чоловікові загрожує від 12 до 15 років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої. Обвинувачений перебуває під вартою. Його справу буде розглядати Київський районний суд Харкова.

пр

Як писав KHARKIV Today, 38-річний мешканець Балаклії під час окупації працював "патрульним" у загарбників. Він охороняв будівлю окупаційної адміністрації та супроводжував жінку, яка збирала "данину" з продавців на ринку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.