Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітник "Харківобленерго" хоче стати першим заступником нового директора метрополітену

Сергій Титаренко подав декларацію кандидата.

Першим заступником директора комунального підприємства "Харківський метрополітен" хоче стати співробітник компанії "Харківобленерго" Сергій Титаренко.

Відповідну декларацію кандидата на цю посаду Титаренко оприлюднив у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Зазначимо, на сайті КП "Харківський метрополітен" поки що не вказано першого заступника гендиректора. Раніше цю посаду обіймав Андрій Гармаш, якого призначили гендиректором метрополітену.

Декларація охоплює 2020 рік. Основним доходом Титаренко вказав зарплату у "Харківобленерго" (368 541 гривень) та в енергетичній компанії "Барвінок" (6630 гривень). Ще 748 263 гривень зазначено як альтернативне джерело  у "Харківенергозбуті", 52 067 гривень — кошти, отримані у Харківському міському центрі зайнятості.

Титаренко подарував дружині Світлані 300 тисяч гривень. Ще 100 000 гривень Світлана отримала від батька та 80 000 гривень від матері. Готівкою Титаренко задекларував 80 000 гривень

Торік Титаренко купив квартиру площею 40,4 квадратних метра у Харкові, проте її вартість у декларації не вказана. Ще одна покупка 2020 року — автомобіль Audi Q5 2018 року випуску за 557 872 гривень.

Також у Титаренка є Ford Edge 2016 року випуску (куплений у 2018 році), будинок і дві земельні ділянки у Чугуївському районі, ще одна земельна ділянка у Харківському районі.

Нагадаємо, першим заступником гендиректора КП "Харківський метрополітен" був Сергій Карпенко, проте звільнився з цієї посади 30 листопада.

1 грудня з'явився кандидат на посаду гендиректора КП "Харківський метрополітен" — Андрій Гармаш. 7 грудня мер Харкова Ігор Терехов підписав розпорядження про призначення Андрія Гармаша.

Як зазначено на сайті Харківського метрополітену, Гармаш працював у компаніях "Харківобленерго" і "Харківенергозбут", з літа 2021 року був першим заступником генерального директора метрополітену В'ячеслава Стаматіна.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.