Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 квітня, 2021 - 10:28

Співробітники харківського заводу перекрили вулицю через борги із зарплати (Фото)

На мітинг вийшли співробітники Харківського державного авіаційного виробничого підприємства.

Мітингувальники тримають у руках плакати "ХАЗу — роботу", "ХАЗу — зарплату".

15 квітня вранці кілька десятків співробітників Харківського державного авіаційного виробничого підприємства вийшли на мітинг. Причина — борги із зарплати.

Мітинг почався біля заводу, потім його учасники вирушили до пішохідного переходу на вулиці Дерев'янка. Як пише "Суспільне", мітингувальники пропускають тільки спецтранспорт і автомобілі з дітьми. Акцією протесту намагаються домогтися виплати зарплат і списання боргів авіазаводу.

Як писав KHARKIV Today, Харківському державному авіаційному виробничому підприємству обіцяли державне замовлення на будівництво літаків Ан-74 и Ан-140. Загальний борг підприємства становить майже чотири мільярди гривень (крім боргу із зарплати, сюди входить заборгованість перед державою і комерційні кредити).

4 лютого 2021 року віце-прем'єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський приїжджав  до Харкова. Він повідомив про підготовлений законопроєкт щодо списання заборгованості ХДАВП.

Під час візиту до Харкова заступник гендиректора "Укроборонпрому" Ігор Фоменко повідомив, що 16 квітня керівництво заслухає план виходу з кризи директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, головне завдання — зберегти завод і погасити борги із зарплати. Фоменко не виключає, що ХДАВП можуть продати.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.