Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітникам "Електроважмашу" виплатили борги із зарплати — Фонд держмайна

На "Електроважмаші" шукають оборотні кошти.

На "Електроважмаші" виплатили 40 мільйонів гривень заборгованості із зарплати.

2 березня співробітникам державного підприємства "Електроважмаш" повністю погасили борги із зарплати — це 40 мільйонів гривень заборгованості за частину грудня і січень. Про це повідомили у Фонді державного майна України.

Як зазначив заступник голови Фонду держмайна Денис Кудін, "Електроважмаш" може забезпечувати стабільну роботу і своєчасну оплату співробітникам, однак проблемою залишається відсутність обігових коштів.

"Єдина причина важкого стану заводу — повна відсутність оборотних коштів для закупівлі сировини. Але залучити необхідні кошти виключно через традиційні банківські інструменти складно через існуючі історичні дефолти. Тому менеджмент працює з замовником щодо поліпшення платіжної дисципліни і звертається за фіндопомогою до інших підприємств", — сказав Кудін.

Скільки знадобиться часу для того, щоб вивести підприємство з важкого стану, прогнозувати не беруться, але сподіваються, що затримок з виплати зарплат більше не буде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "30% за грудень дали". На промислових гігантах Харкова не платять зарплати

У Фонді держмайна нагадали про мільярдні борги у вигляді дефолтних кредитів і заборгованості перед постачальниками, яку накопичило минуле керівництво в 2018-2019 роках. На підприємстві ввели програму із стабілізації діяльності та виведенню з глибокої економічної кризи в результаті відсутності обігових коштів.

Програма включає реструктуризацію проблемних кредитів, залучення обігового капіталу і підвищення маржинальності по основних лініях продукції.

Протягом наступних двох місяців "Електроважмаш" отримає близько 340 мільйонів гривень від індексації за контрактами на поставку продукції "Укргідроенерго" в 2018-2020 роках. Раніше ця індексація не виплачувалася. "Електроважмаш" виконав контракт на 50 мільйонів гривень з Канівською гідроелектростацією, проходить сертифікацію для "Укрзалізниці", щоб модернізувати рухомий склад.

Як писав KHARKIV Today, 1 березня співробітники "Електроважмашу" перекривали дорогу в Харкові через борги із зарплати. Того ж дня у Харківській обласній державній адміністрації заявили, що Фонд держмайна повинен в найкоротші терміни завантажити "Електроважмаш" роботою, призначити нове керівництво і виплатити борги

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.