Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітник СБУ хоче очолити Харківську митницю

Юрій Герасимов подав декларацію кандидата.

Співробітник Управління Служби безпеки України в Одеській області Юрій Герасимов хоче стати начальником Харківської митниці Державної митної служби України.

Відповідну декларацію кандидата на цю посаду Герасимов опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відзначимо, у грудні 2020 року виконувати обов'язки начальника Харківської митниці приначили Дмитра Забавського — начальника митного поста з Сумської області. З 1 липня 2021 року Державна митниця України перейшла у формат єдиної юридичної особи, тоді ж створили 26 митниць, зокрема і Харківську митницю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З'явився кандидат на посаду ректора нового об'єднаного вишу в Харкові

Кандидат на посаду начальника Харківської митниці Юрій Герасимов вказав у декларації річну зарплату в Управлінні Служби безпеки в Одеській області у розмірі 379 878 гривень і заощадження у вигляді готівки — 27 000 доларів.

Герасимов задекларував дві земельні ділянки і два будинки у Високому, квартиру у Харкові (належить дружині). У 2020 році купив землю у Краснокутському районі. У подружжя Герасимових є автомобіль Toyota Camry 2019 року випуску, куплений за 757 700 гривень у 2019 році.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.