Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 травня, 2021 - 13:23

Спиртзавод у Харківській області виставили на продаж

Фото: Фонд госимущества
Аукціон пройде на початку червня, продається частина проблемного заводу, який раніше був заборонений для приватизації.

Спиртовий завод у Харківській області планують продати за 23 мільйони гривень.

7 червня пройде онлайн-аукціон з продажу майна Караванського місця здійснення діяльності та зберігання спирту державного підприємства "Укрспирт" (знаходиться в селі Караван і селищі Барчани Харківської області). Про це повідомили у Фонді державного майна.

Приватизації підлягають майже 12 тисяч квадратних метрів площі заводу. Це — адміністративний корпус, виробничі корпуси, склади, майстерні, вуглекислотний цех, спиртосховища та зерносховища. У будівлях є технологічне обладнання, водопостачання, електропостачання, каналізація. Всього — 668 найменувань будівель, устаткування і рухомого майна.

спиртзавод
Майно Караванського спиртзаводу. Фото: Фонд держмайна

Відзначимо, Караванський спиртзавод заснований в 1837 році (йому — 184 роки). Модернізували завод у 2019 році.

На аукціоні стартова ціна Караванського спиртзаводу складе 23 100 540 гривень. Заявки для участі в онлайн-аукціоні можна подавати до 6 червня за посиланням.

спиртзавод
Фото: Фонд держмайна

У Фонді держмайна нагадали: демонополізація спиртової галузі в Україні почалася у 2020 році. Всього на продаж виставлять 41 місце здійснення діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт" і 37 заводів, об'єднаних у концерн "Укрспирт".

Як писав KHARKIV Today, Кабінет міністрів України дозволив приватизувати державне підприємство "Завод" Електроважмаш ". Також на продаж виставлять акціонерне товариство "Харківобленерго".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.