Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 червня, 2021 - 17:57

Спиртзавод у Харківській області купила фірма з оточення ексдиректора Заводу шампанських вин

Фото: Фонд госимущества
Караванський спиртзавод продали за 101 млн гривень.

Бенефіціар фірми-переможця — дочка колишнього директора Харківського заводу шампанських вин.

7 червня пройшов аукціон з продажу майна Караванського місця здійснення діяльності та зберігання спирту державного підприємства "Укрспирт" (знаходиться у селі Караван і селищі Барчани Харківської області). Переможцем стала фірма "Імекс-Про", яка запропонувала найбільшу суму за покупку спиртзаводу — 101 млн гривень. Фірма пов'язана з оточенням ексдиректора Заводу шампанських вин. Про це повідомили у Харківському антикорупційному центрі.

"Засновниками товариства з обмеженою відповідальністю" Імекс-Про" є фірма "Гравітан" і Владислав Гранкін. Бенефіціаром вказана Анастасія Худенко. Батько Анастасії Худенко — Олександр Худенко є колишнім депутатом Харківської міської ради і екскерівник державного підприємства "Харківський завод шампанських вин", — пояснили у Харківському антикорупційному центрі.

Відзначається, що за часів Худенка на Заводі шампанських вин виникли великі борги, зокрема перед компаніями, які потім були кредиторами у справі про банкрутство цього заводу.

У торгах з продажу Караванського спиртзаводу 7 червня брали участь три фірми. Стартова ціна становила 23 100 540 гривень. Під час аукціону ціна виросла у 4,4 раза — до 101 мільйона гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Харковом продали державний спиртзавод

Переможець аукціону фірма "Імекс-Про" тепер має підписати протокол про результати аукціону і договір купівлі-продажу, після чого — розрахуватися.

Нагадаємо, на аукціоні продали майже 12 тисяч квадратних метрів площі Караванського спиртзаводу. Це — адміністративний корпус, виробничі корпуси, склади, майстерні, вуглекислотний цех, спиртосховища та зерносховища. У будівлях є технологічне обладнання, водопостачання, електропостачання, каналізація. Всього — 668 найменувань будівель, устаткування і рухомого майна.

Відзначимо, Караванський спиртзавод заснований у 1837 році (йому — 184 роки). Модернізували завод у 2019 році.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.