Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Ворог мерзне та страждає". Як погода вплинула на воєнні дії на Харківщині

Фото: 227 батальйон.
Уперше за зиму на Харківщині випало багато снігу.

Погіршення погодних умов на Харківщині ускладнює ведення бойових дій для окупантів. 

Сніг сповільнює наступи ворога, про це розповів в етері національного телемарафону речник ОТУ "Харків" Євгеній Романов.

"Вперше на Харківщині випало так багато снігу, тому це вплине на ворога — вони намагаються наступати, а ми стоїмо в обороні. Зазвичай в обороні такі погодні умови сприяють. Ворог мерзне, намагається лізти по засніженому, їх добре видно. Ворог страждає, як це і має бути", — розповів військовий.

За словами Романова, минулої доби на Харківському напрямку відбулось одне боєзіткнення в районі Глибокого.

Російські окупанти завдали по позиціях захисників два авіаудари із застосуванням 1 КАБ та 10 НАР, а також 69 ударів дронами-камікадзе. Крім цього, здійснили 409 обстрілів. Ворог втратив знищеними та пошкодженими 61 одиницю озброєння та військової техніки, зокрема 2 артилерійські системи.  Також загарбники втратили 87 осіб, з них безповоротні — 22, санітарні — 64. В полон взяли одного окупанта, повідомив Романов. 

"Йому дуже пощастило опинитися в українському полоні, а не лежати десь у полі чи болоті. Попадаються різні категорії (російських військовослужбовців, - ред.). Є ті, хто злітаються поживитися, заробити, мародери. Є кадрові військові, але їх дуже мало залишилось — розвідники, командири ДРГ, які мають спеціальні завдання. Здебільшого це мобілізовані, солдати строкової служби, зеки. Здебільшого це непідготовлені люди, яким кажуть зайняти позиції, де їх товаришів вже немає, їх відправляють на піхотні штурми", — каже Романов.  

За даними Генштабу, на Куп’янському напрямку за добу відбулося чотири атаки окупантів. Сили оборони вели бої неподалік Загризового та Глушківки.

Як писав KHARKIV Today, ворог просунувся в Харківській області. Тривають бої за Дворічну.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.