Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Смотрящому" за харківським СІЗО оголосили підозру

 Фото: Нацполиция
За даними поліції, чоловік організував "сходку" і контролював надходження в "общак".

"Смотрящому" за Харківським СІЗО загрожує до дванадцяти років з конфіскацією майна.

43-річного раніше судимого чоловіка викрили в організації так званої "сходки" у Харківському СІЗО. Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Харківській області.

"Під час злочинного зібрання під головуванням "смотрящого" було призначено відповідальних за певними корпусами на території установи. Через цих людей "авторите " поширював злочинний вплив, контролював надходження і розподіл матеріальних благ, зокрема грошей, на потреби заарештованих, у так званий "общак", а також дотримання ними загальноприйнятих у злодійських колах неписаних законів поведінки", — розповіли поліцейські.

23 червня на підставі отриманих доказів слідчі повідомили про підозру так званому "смотрящому" за Харківським СІЗО. Йому інкримінують організацію і участь у злочинному зібранні (сходці) — ч. 1 ст. 255-2 Кримінального кодексу України. Раніше йому пред'явили підозру за ч. 2 ст. 255-1 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (за встановлення та поширення злочинного впливу в слідчому ізоляторі і збуті наркотичних засобів заарештованим). За організацію і участь у злочинному зібранні (сходці) чинним законодавством передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

У травні цього року підозру отримав спільник наглядача за Харківським СІЗО — так званий "смотрящий" за одним з корпусів. Останній отримав свій кримінальний статус на злочинному зібранні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.