Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Слідчі СБУ допитують жителів Харківської області

Розслідують кримінальне провадження щодо АТ "Харківгаз".

Йдеться про масове відключення газопостачання у населених пунктах Харківської області.

Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження щодо АТ "Харківгаз". Продовжуються слідчі дії, а також допити постраждалих мешканців регіону та посадових осіб газової компанії. Про це розповіли в управлінні СБ України у Харківській області.

Повідомляється, що слідчі провели 18 допитів мешканців сіл Благодатне та Рядова, а також Лозової, допитують посадових осіб "Харківгазу".

Також у СБУ розглядають інші заяви щодо "можливих фактів неправомірного відключення мешканців від газопостачання з боку АТ "Харківгаз", у акціонерного товариства зажадали документи, щоб з'ясувати підстави відключень газу за кожним випадком і встановлюють законність та обґрунтованість вимог АТ.

Також у  рамках кримінального провадження слідчі "вивчають спроби окремих суспільно-політичних діячів використовувати для дестабілізації ситуації в регіоні соціальну напруженість, спровоковану працівниками АТ "Харківгаз".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти не ходять у садок: дитсадки та школи продовжують укладати договори про постачання газу

У СБУ кажуть, що слідчі дії спрямовані на повне та об'єктивне розслідування справи.

Нагадаємо, за інформацією СБУ, посадовці АТ "Харківгаз" залишили без газу ціле село. Це сталося на початку жовтня під виглядом ремонтних робіт. За версією силовиків, посадовці цієї приватної компанії вимагали додаткові гроші від споживачів, безпідставно "прикриваючись" президентом і керівництвом держави, чим підбурювали людей до масових акцій протесту, що могло дестабілізувати ситуацію у регіоні.

Раніше KHARKIV Today писав, що 16 і 17 жовтня жителі Благодатного перекривали дорогу на виїзді з Харкова, оскільки залишилися без газу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.