Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скоро локдаун? У Харківській області зростає другий критичний показник

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування досяг 20%.

Харківська область тримається в "помаранчевій" зоні епіднебезпеки. Однак один з показників два тижні перевищений, ще один сьогодні зрівнявся з нормою. При перевищенні норми протягом трьох днів регіон може опинитися в "червоній" зоні.

Станом на 5 квітня в Харківській області коефіцієнт виявлення випадків інфікування зрівнявся з допустимою нормою — 20%. Це стало відомо з оновленої таблиці Міністерства охорони здоров'я України.

Відзначимо, регіон переходить до "червоної" зони при перевищенні норми двох або більше показників протягом трьох днів.

У Харківській області один з показників перейшов норму вперше 25 березня — рівень госпіталізацій склав 61,5 на 100 тисяч населення (має бути менше або дорівнює 60 на 100 тисяч). Станом на 27 березня цей показник був перевищений протягом трьох днів поспіль. На сьогодні рівень госпіталізацій залишається забарвленим в червоний колір: за три дні він становив 73,4; 73,3 і 74,1 на 100 тисяч населення.

Отже, Харківська область може відправитися до "червоної" зони епіднебезпеки, якщо коефіцієнт виявлення випадків інфікування три дні не буде відповідати нормі.

Відсоток від епідпорогу сьогодні становить 115,1. Динаміка рівня госпіталізацій не перевищена (4,6% при нормі менше або дорівнює 50%). Завантаженість ліжок за останні три дні становила 50,4; 51,1 і 53,% (норма — менше або дорівнює 65%).

Як писав KHARKIV Today, Харківська область потрапила до "помаранчевої" зони карантину 23 березня. Це відбулося вперше з моменту повернення України до адаптивного карантину — з початку березня. Тоді епідпоріг перейшов норму в 100% і склав 109,1%.

Нагадаємо, 2 квітня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк заявив, що загрози введення "червоної" зони в регіоні немає.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.