Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скласти мультипредметний тест: перший етап на Харківщині завершений

Фото: ЗН
Першим етапом у Центрі оцінювання якості освіти задоволені.

Для складання мультипредметного тесту зареєструвалися 6500 учасників, явка була високою.

Перший етап мультидисциплінарного тесту у Харківській області пройшов успішно. Основна сесія тривала з 22 липня по 4 серпня. Про це розповів "Українському радіо" директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

"Всі діти з’явилися, хто зміг, явка була досить висока. Питання безпеки було гарантоване. Діти мали можливість пересидіти у сховищі під час тривоги, якщо оголошувалася. Усі були на місцях. Першим етапом ми задоволені", — сказав Олександр Сидоренко.

Точну кількість учасників мультипредметного тесту у Харківській області не називають із міркувань безпеки. За словами Олександра Сидоренка, значна частина дітей перебуває на тимчасово окупованих територіях, певна частина не змогла приїхати на складання тесту або була поза межами України й там склала тест.

"Звести всю цю статистику докупи зараз непросто, ми зробимо це пізніше", — сказав Сидоренко.

Перші результати національного мультипредметного тесту в цілому по Україні опублікували на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. За інформацією Центру, в Україні працювало 566 центри, де складали тест, за кордоном — 64.

"Попри повітряні тривоги, перебої з інтернетом, аварійні відключення електроенергії, 187 345 вступників уже отримали свої результати, — повідомили у Центрі оцінювання якості освіти. — Явка в тимчасових екзаменаційних центрах щодня становила понад 90% учасників, чого інколи не бувало й у мирні часи (усього 187 836 осіб із 206 433 вступників, які підтвердили участь в основній сесії НМТ, прийшли до тимчасових екзаменаційних центрів)".

Зазначимо, у Харківській області мультипредметний тест складали у семи закладах. Зареєструвалися для участі у ньому 6500 абітурієнтів, що у три рази менше за минулі роки, коли проводили Зовнішнє незалежне оцінювання.

Нагадаємо, цього року через війну замість Зовнішнього незалежного оцінювання проходить мультипредметний тест, який складається із завдань з української мови, історії України та математики. Оцінюються завдання за 200-бальною шкалою. За підсумками тесту школярі вступатимуть до вишів. Другий етап тесту розпочався 1 серпня. Додаткова сесія триватиме з 16 по 20 серпня.

Як писав KHARKIV Today, десятеро харківських випускників отримали максимальний бал за мультипредметний тест.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.