Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки вишів Харківської області можуть працювати у "жовтій" зоні

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Необхідний відсоток співробітників щеплено тільки у семи вишах.

У "жовтій" зоні епідемічної небезпеки працювати очно можуть тільки ті навчальні заклади, де вакциновані 80% співробітників.

У семи державних вишах Харківської області з 29 вакциновані 80% співробітників. Про це пише "Суспільне" з посиланням на заступника директора департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Володимира Ігнатьєва.

"Що стосується закладів вищої освіти, їх 29. З них більше 80% вакцинованих колективів у семи закладах, і 22 заклади мають відсоток до 80", — пояснив Ігнатьєв.

За словами заступника директора департаменту науки і освіти ХОДА, у коледжах і профтехучилищах Харківської області сьогодні може тривати очне навчання — усі 33 заклади відповідають умовам роботи у "жовтій" зоні.

Як писав KHARKIV Today, з 23 вересня на дистанційне навчання пішов Державний біотехнологічний університет, з 22 вересня в онлайн-формат перейшла Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

Нагадаємо, Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про встановлення "жовтої" зони в усіх регіонах України 21 вересня на позачерговому засіданні. Обмеження "жовтої "зони почали діяти з 00:00 23 вересня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.